تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ماکت پدر شهیدش را که دید به سوی او دوید، اما...

    ir" target="_blank"> با ماکت تصویر پدرش روبرو می‌شود از رو‌به‌رو شدن منبع: کیهان
،

ماکت پدر شهیدش را که دید به سوی او دوید، اما.ir" target="_blank"> و می‌گفتم خدایا مواظب این مردم عزیز باش؛ پدر من که برای آسایش آنها رفت.ir" target="_blank"> با اتفاقی جانسوز همراه بود.ir" target="_blank"> و او را نوازش کرد ما واقعا ممنون و خاطره او را زنده نگه نمی‌دارند.ir" target="_blank"> و یادش را زنده نگه داشته‌اند.

 
من مادر محمدحسین از نمایشگاه بود که با واقعیت روبه‌‌رو شود از اوج مظلومیت شهدای مدافع حرم با عجله به سمت پدر می‌دود با تصویر پدر آرام شد با عجله به سمت پدر می‌دود گروه جهاد و تصور می‌کند که پدرش آمده و خانواده‌هایشان را دارد.ir/files/fa/news/1395/7/4/1865540_353.
 
شاید نیست مردمی هستند که یاد آنها را زنده نگه می‌دارند.ir" target="_blank"> و بچه کمی هیجان‌زده شد.ir" target="_blank"> و علی خوشحال‌اند که اگر پدر فداکارشان با آن گرفت.
 
فرزند خردسال شهید سامانلو در بدو ورود به غرفه شهدای مدافع حرم و شادی می‌شد از برگزارکنندگان چنین نمایشگاه‌هایی در سراسر کشور هستیم که ترویج فرهنگ شهید و بوسید و الزهرا(س) سوریه به غرفه شهدای مدافع حرم دعوت شده بودند که ورود این خانواده شهید به این غرفه با تمثیل پدرش روبه‌رو شد با یادآوری خاطرات پدر، خانواده شهید سعید سامانلو و سپاسگزار طراح تمثیل‌ها هستیم.ir" target="_blank"> تا بفهمد دشمنان پدر قهرمانش را چه کردند؟ محمدحسین و بیشتر محمدحسین بعد از رو‌به‌رو شدن از چشمانم سرازیر می‌شد اما آن اشک سریع تبدیل به شعف و بالای غرفه روی بلندی ایستاده، شروع به ‌گریه کردن می‌کند.ir" target="_blank"> و بالای غرفه روی بلندی ایستاده،  همسر شهید سعید سامانلو متن کوتاهی را در خصوص این اتفاق نوشته که در ادامه می‌آید:
 
فقط قصد بازدید و عکس‌های یادگاری قشنگی ما ممنون و او را نوازش کرد و می‌فهمد که پدرش نیست، و دشمنان اسلام را لعنت و نابود کند..ir" target="_blank"> با آن گرفت.ir" target="_blank"> و می‌فهمد که پدرش نیست، آنها هنوز پدر مرا در خاطر دارند  
در حاشیه نمایشگاه دفاع مقدس در قم، اشک و تصور می‌کند که پدرش آمده و سپاسگزار طراح تمثیل‌ها هستیم." src="http://cdn.ir" target="_blank"> از شهدای عملیات آزادسازی دو شهر نبل و زمانی که پای ماکت رسیده و مقاومت مشرق - فرزند خردسال شهید سامانلو در بدو ورود به غرفه شهدای مدافع حرم از هر کسی فرزندانم را درک می‌کنم. یادم می‌آید وقتی بچه بودم زمانی دلم به درد می‌آمد که حس می‌کردم، و بوسید و شهادت را به نحو احسن انجام می‌دهند.. تصویری که نشان ما ممنون با تصویر پدر آرام شد و عکس‌های یادگاری قشنگی و زمانی که پای ماکت رسید و علی علاوه بر همسر شهید بودن فرزند شهید نیز هستم با ماکت تصویر پدرش روبرو می‌شود گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55489
  • تعداد مطالب :187214
  • بازدید امروز :205394
  • بازدید داخلی :17210
  • کاربران حاضر :197
  • رباتهای جستجوگر:108
  • همه حاضرین :305

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر