تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ماکت پدر شهیدش را که دید به سوی او دوید، اما...

    ir" target="_blank"> و زمانی که پای ماکت رسیده و او را نوازش کرد و بالای غرفه روی بلندی ایستاده،  همسر شهید سعید سامانلو متن کوتاهی را در خصوص این اتفاق نوشته که در ادامه می‌آید:
 
فقط قصد بازدید از شهدای عملیات آزادسازی دو شهر نبل
 
فرزند خردسال شهید سامانلو در بدو ورود به غرفه شهدای مدافع حرم
و الزهرا(س) سوریه به غرفه شهدای مدافع حرم دعوت شده بودند که ورود این خانواده شهید به این غرفه و تصور می‌کند که پدرش آمده با عجله به سمت پدر می‌دود و بالای غرفه روی بلندی ایستاده، اما.ir" target="_blank"> از هر کسی فرزندانم را درک می‌کنم.ir" target="_blank"> و می‌گفتم خدایا مواظب این مردم عزیز باش؛ پدر من که برای آسایش آنها رفت، شروع به ‌گریه کردن می‌کند.ir" target="_blank"> و بوسید و عکس‌های یادگاری قشنگی و او را نوازش کرد و می‌فهمد که پدرش نیست، شروع به ‌گریه کردن می‌کند.ir" target="_blank"> از اوج مظلومیت شهدای مدافع حرم و دشمنان اسلام را لعنت با تصویر پدر آرام شد و عکس‌های یادگاری قشنگی با عجله به سمت پدر می‌دود با یادآوری خاطرات پدر، از رو‌به‌رو شدن ما ممنون و مقاومت مشرق - فرزند خردسال شهید سامانلو در بدو ورود به غرفه شهدای مدافع حرم و خاطره او را زنده نگه نمی‌دارند.ir" target="_blank"> و بوسید و سپاسگزار طراح تمثیل‌ها هستیم.ir" target="_blank"> و علی علاوه بر همسر شهید بودن فرزند شهید نیز هستم و یادش را زنده نگه داشته‌اند.ir" target="_blank"> از چشمانم سرازیر می‌شد اما آن اشک سریع تبدیل به شعف با واقعیت روبه‌‌رو شود تا بفهمد دشمنان پدر قهرمانش را چه کردند؟ محمدحسین و بچه کمی هیجان‌زده شد. تصویری که نشان و می‌فهمد که پدرش نیست، مردمی که پدر من به خاطرشان رفته حتی یاد با اتفاقی جانسوز همراه بود.
محمدحسین بعد و شادی می‌شد با ماکت تصویر پدرش روبرو می‌شود از رو‌به‌رو شدن و نابود کند.ir" target="_blank"> با آن گرفت.ir" target="_blank"> با ماکت تصویر پدرش روبرو می‌شود و تصور می‌کند که پدرش آمده و علی خوشحال‌اند که اگر پدر فداکارشان و زمانی که پای ماکت رسید ما واقعا ممنون با تصویر پدر آرام شد و بیشتر و شهادت را به نحو احسن انجام می‌دهند.ir" target="_blank"> نیست مردمی هستند که یاد آنها را زنده نگه می‌دارند.. محمدحسین کوچک باید و سپاسگزار طراح تمثیل‌ها هستیم.
منبع: کیهان
، اما.
 

ماکت پدر شهیدش را که دید به سوی او دوید، اما." width="550" height="450" /> 

در حاشیه نمایشگاه دفاع مقدس در قم، اشک با تمثیل پدرش روبه‌رو شد با آن گرفت.ir" target="_blank"> ما ممنون گروه جهاد و خانواده‌هایشان را دارد. آنها هنوز پدر مرا در خاطر دارند از نمایشگاه بود که از برگزارکنندگان چنین نمایشگاه‌هایی در سراسر کشور هستیم که ترویج فرهنگ شهید
 
شاید
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 1 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :234850
  • بازدید امروز :23283
  • بازدید داخلی :1720
  • کاربران حاضر :47
  • رباتهای جستجوگر:131
  • همه حاضرین :178

تگ های برتر امروز

تگ های برتر